Sarah Bernhardt (корінь 2-3 бруньки)
Sarah Bernhardt (корінь 2-3 бруньки)
160.00 грн.
Поділитись:
  • facebook
  • telegram
  • viber
Опис

Взірець садово-паркового мистецтва, шедевр, найкращий рожевий сорт півоній — це лише скорочена версія титулів Сари Бернар. Її творець — легендарний французький селекціонер П’єр Луї Лемуан, що дав цій прекрасній півонії ім’я своєї знаменитої землячки-актриси.

Пізній сорт, квіти якого з’являються у той час, коли більша частина півоній вже відцвіла.

Великі квіти на довгих, метрових стеблах з махровими та напівмахровими пелюстками.

Світло-рожевий колір з прозорою сріблястою облямівкою, що є своєрідною візитівкою Сари Бернар, якої не знайти в інших півоній.

У цього сорту не жовтіє листя, воно зберігає соковитий зелений колір протягом всього літа, а восени стає багряним.

Нагороджена англійською премією AGM Award of Garden Merit the Royal Horticultural Society (RHS) за свої декоративні якості.

--

Розмір коріння: 2-3 бруньки

--

Ціна: 150 грн

--

Доставка: замовлення буде відправлене Новою Поштою за рахунок отримувача в середині жовтня, до 20.10.2022.

--

Інструкція з посадки та догляду:

Викопайте яму такого розміру, щоб бруньки були на глибині 3-5 см під землею. Посадивши, рясно полийте півонію водою і не вкривайте додатково на зиму.

Обираючи місце посадки, уникайте близькості до споруд та парканів. Ділянка має бути сонячна і така, де півонії, як багаторічній рослині, ніщо не буде заважати найближчі пару десятків років.

Коли навесні побачите перші пагони, можете починати оброблювати будь-якими мідними препаратами. Превентивно обробити кущ від грибкових захворювань краще, ніж боротися із наслідками. Ми радимо обробити 5 разів на сезон. Можна використовувати Ридоміл Голд, Квадріс, Магнукур Енерджі, Світч, Скор та інші.

Також, якщо це цвітіння першого року, обриваєм бутони (щоб повернути силу в корінь). Ми робимо так само. Це нормально і дієво.

Як і всі живі рослини, півонія буде вдячна за регулярний (2 рази на тиждень) ранковий полив. Але витримає 2-3 тижні і без нього, якщо до цього отримувала належну кількість води.

В кінці жовтня обрізаємо кущ повністю (залишаємо 3 см, щоб не загубити його) і останні рази добряче поливаємо водою.

Запашної Вам півонії та рясного цвітіння!