Albert Crousse (корінь 3-5 бруньок)
Albert Crousse (корінь 3-5 бруньок)
400.00 грн.
Поділитись:
  • facebook
  • telegram
  • viber
Опис

Француз Альберт Круз квітне протягом травня-червня та тішить око красивою конічною формою і стрункими, високими стеблами, що можуть сягати 80-90 сантиметрів.

Квітки цієї півонії мають ніжне лососево-рожеве забарвлення, що стає більш кремовим на кінчиках пелюсток. Розпускаючись, бутони Альберта Круза нагадуватимуть вам і формою, і пахощами пишні ароматні троянди.

Пелюстки в цього сорту ніжні й дещо порізані на кінчиках, що додає квітці пухнастості та обʼєму.

Сорт має довгий період цвітіння, квіти довго стоять після зрізу і чудово пасують до букетів. Альберт Круз має ще один бонус — це геть не примхлива півонія, яка чудово почуватиметься і на добре освітленій клумбі і в тіні.

--

Розмір коріння: 3-5 бруньок

--

Ціна: 400 грн

--

Доставка: замовлення буде відправлене Новою Поштою за рахунок отримувача до кінця жовтня 2023.

--

Інструкція з посадки та догляду:

Викопайте яму такого розміру, щоб бруньки були на глибині 3-5 см під землею. Посадивши, рясно полийте півонію водою і не вкривайте додатково на зиму.

Обираючи місце посадки, уникайте близькості до споруд та парканів. Ділянка має бути сонячна і така, де півонії, як багаторічній рослині, ніщо не буде заважати найближчі пару десятків років.

Коли навесні побачите перші пагони, можете починати оброблювати будь-якими мідними препаратами. Превентивно обробити кущ від грибкових захворювань краще, ніж боротися із наслідками. Ми радимо обробити 5 разів на сезон. Можна використовувати Ридоміл Голд, Квадріс, Магнукур Енерджі, Світч, Скор та інші.

Також, якщо це цвітіння першого року, обриваєм бутони (щоб повернути силу в корінь). Ми робимо так само. Це нормально і дієво.

Як і всі живі рослини, півонія буде вдячна за регулярний (2 рази на тиждень) ранковий полив. Але витримає 2-3 тижні і без нього, якщо до цього отримувала належну кількість води.

В кінці жовтня обрізаємо кущ повністю (залишаємо 3 см, щоб не загубити його) і останні рази добряче поливаємо водою.

Запашної Вам півонії та рясного цвітіння!