Один селекціонер, Артур Сандерс, створив на початку 20-го сторіччя кілька гібридних півоній з квітами рожево-помаранчевого, лососевого та коралового відтінків. А трохи пізніше, у 60-х роках минулого сторіччя, інший селекціонер, Семюель Уіссінг, довів цю «коралову» серію до досконалості та серед іншого вивів сорт Корал Чарм, що змінює колір від темно-лососевого до насиченого коралово-персикового. А відцвітаючи, він набуває мандариново-жовтого кольору.
Корал Чарм має чашевидну форму квітки діаметром від 17 до 20 сантиметрів, з яскраво-жовтими тичинками. Непримхливий сорт, який не боїться засух, морозів та комах, а ще — мало хворіє. Радувати вас квітами цей чарівний корал збирається з середини травня до середини червня.
--
Розмір коріння: 3-5 бруньок
--
Ціна: 400 грн
--
Доставка: замовлення буде відправлене Новою Поштою за рахунок отримувача до кінця жовтня 2023.
--
Інструкція з посадки та догляду:
Викопайте яму такого розміру, щоб бруньки були на глибині 3-5 см під землею. Посадивши, рясно полийте півонію водою і не вкривайте додатково на зиму.
Обираючи місце посадки, уникайте близькості до споруд та парканів. Ділянка має бути сонячна і така, де півонії, як багаторічній рослині, ніщо не буде заважати найближчі пару десятків років.
Коли навесні побачите перші пагони, можете починати оброблювати будь-якими мідними препаратами. Превентивно обробити кущ від грибкових захворювань краще, ніж боротися із наслідками. Ми радимо обробити 5 разів на сезон. Можна використовувати Ридоміл Голд, Квадріс, Магнукур Енерджі, Світч, Скор та інші.
Також, якщо це цвітіння першого року, обриваєм бутони (щоб повернути силу в корінь). Ми робимо так само. Це нормально і дієво.
Як і всі живі рослини, півонія буде вдячна за регулярний (2 рази на тиждень) ранковий полив. Але витримає 2-3 тижні і без нього, якщо до цього отримувала належну кількість води.
В кінці жовтня обрізаємо кущ повністю (залишаємо 3 см, щоб не загубити його) і останні рази добряче поливаємо водою.
Запашної Вам півонії та рясного цвітіння!