Duchesse de Nemours (корінь 3-5 бруньок)
Duchesse de Nemours (корінь 3-5 бруньок)
375.00 грн.
Поділитись:
  • facebook
  • telegram
  • viber
Опис

Чистий молочно-білий колір, не надто великі, але повні квітки помножені на 150-річний життєвий досвід — це про француза Дюшес де Немур. Улюбленець весільних декораторів, які обожнюють його за насичений, солодкий аромат, компактний розмір та акуратну форму кулі.

У бутоні ця півонія може бути зовсім крихіткою, та обов’язково розпуститься у пухнасту квітку діаметром 15-20 сантиметрів із сонячно жовтим центром. Тендітні бутони з’являються ближче до середини літа. Ще один приємний бонус цього сорту — перевірене нашим досвідом рясне цвітіння.
-- 

Розмір коріння: 3-5 бруньок

--

Ціна: 375 грн 

--

Доставка: замовлення буде відправлене Новою Поштою за рахунок отримувача в середині жовтня, до 20.10.2022.

--

Інструкція з посадки та догляду:

Викопайте яму такого розміру, щоб бруньки були на глибині 3-5 см під землею. Посадивши, рясно полийте півонію водою і не вкривайте додатково на зиму.

Обираючи місце посадки, уникайте близькості до споруд та парканів. Ділянка має бути сонячна і така, де півонії, як багаторічній рослині, ніщо не буде заважати найближчі пару десятків років.

Коли навесні побачите перші пагони, можете починати оброблювати будь-якими мідними препаратами. Превентивно обробити кущ від грибкових захворювань краще, ніж боротися із наслідками. Ми радимо обробити 5 разів на сезон. Можна використовувати Ридоміл Голд, Квадріс, Магнукур Енерджі, Світч, Скор та інші. 

Також, якщо це цвітіння першого року, обриваєм бутони (щоб повернути силу в корінь). Ми робимо так само. Це нормально і дієво.

Як і всі живі рослини, півонія буде вдячна за регулярний (2 рази на тиждень) ранковий полив. Але витримає 2-3 тижні і без нього, якщо до цього отримувала належну кількість води.

В кінці жовтня обрізаємо кущ повністю (залишаємо 3 см, щоб не загубити його) і останні рази добряче поливаємо водою.

Запашної Вам півонії та рясного цвітіння!