Florence Nicholls (корінь 3-5 бруньок)
Florence Nicholls (корінь 3-5 бруньок)
850.00 грн.
Поділитись:
  • facebook
  • telegram
  • viber
Опис

Флоренс Ніколс — таємна пристрасть парфумерів, тому ті часто використовують її у виробництві туалетної води. Аромат цієї півонії легкий та свіжий. А як інакше можуть пахнути ці розкішні великі квіти ніжних та навіть перламутрових кремово-рожевих відтінків? Махрові трояндоподібні суцвіття можуть сягати 17 сантиметрів у діаметрі. Цей сорт має соковите зелене листя та міцне стебло, що не дозволяє бутонам опускатися до землі.
--

Розмір коріння: 3-5 бруньок

--

Ціна: 813 грн

--

Доставка: замовлення буде відправлене Новою Поштою за рахунок отримувача в середині жовтня, до 20.10.2022.

--

Інструкція з посадки та догляду:

Викопайте яму такого розміру, щоб бруньки були на глибині 3-5 см під землею. Посадивши, рясно полийте півонію водою і не вкривайте додатково на зиму.

Обираючи місце посадки, уникайте близькості до споруд та парканів. Ділянка має бути сонячна і така, де півонії, як багаторічній рослині, ніщо не буде заважати найближчі пару десятків років.

Коли навесні побачите перші пагони, можете починати оброблювати будь-якими мідними препаратами. Превентивно обробити кущ від грибкових захворювань краще, ніж боротися із наслідками. Ми радимо обробити 5 разів на сезон. Можна використовувати Ридоміл Голд, Квадріс, Магнукур Енерджі, Світч, Скор та інші.

Також, якщо це цвітіння першого року, обриваєм бутони (щоб повернути силу в корінь). Ми робимо так само. Це нормально і дієво.

Як і всі живі рослини, півонія буде вдячна за регулярний (2 рази на тиждень) ранковий полив. Але витримає 2-3 тижні і без нього, якщо до цього отримувала належну кількість води.

В кінці жовтня обрізаємо кущ повністю (залишаємо 3 см, щоб не загубити його) і останні рази добряче поливаємо водою.

Запашної Вам півонії та рясного цвітіння!