Itoh Bartzella (корінь 7+ бруньок)
Itoh Bartzella (корінь 7+ бруньок)
1 300.00 грн.
Поділитись:
  • facebook
  • telegram
  • viber
Опис

Народжена в Японії — Бартзелла дитина відомого селекціонера-ботаніка Тоічі Іто, який у 1948-му році схрестив сорти Какоден й Кінко, щоб отримати у підсумку шість кущів-гібридів з бутонами світло-жовтого кольору. Справу японця продовжили його учні, котрі 1974-го вивели цю півонію у окремий вид.

Бартзелла — півонія з сильними стеблами, що не ламаються від сильного вітру й не гнуться під вагою квітів. Має дуже декоративне темно-зелене листя, яке набуває красивого бронзового відтінку восени. У цього сорту великі махрові квіти, діаметром до 27 сантиметрів, пофарбовані в яскраво-жовтий відтінок. Пелюстки щільно прилягають одна до іншої, що робить цю квітку дуже пишною. А насичено-рожева, оранжева або червона серцевина суцвіть красиво контрастує з пелюстками.
--

Розмір коріння: 7+ бруньок

--

Ціна: 1250 грн

--

Доставка: замовлення буде відправлене Новою Поштою за рахунок отримувача в середині жовтня, до 20.10.2022.

--

Інструкція з посадки та догляду:

Викопайте яму такого розміру, щоб бруньки були на глибині 3-5 см під землею. Посадивши, рясно полийте півонію водою і не вкривайте додатково на зиму.

Обираючи місце посадки, уникайте близькості до споруд та парканів. Ділянка має бути сонячна і така, де півонії, як багаторічній рослині, ніщо не буде заважати найближчі пару десятків років.

Коли навесні побачите перші пагони, можете починати оброблювати будь-якими мідними препаратами. Превентивно обробити кущ від грибкових захворювань краще, ніж боротися із наслідками. Ми радимо обробити 5 разів на сезон. Можна використовувати Ридоміл Голд, Квадріс, Магнукур Енерджі, Світч, Скор та інші.

Також, якщо це цвітіння першого року, обриваєм бутони (щоб повернути силу в корінь). Ми робимо так само. Це нормально і дієво.

Як і всі живі рослини, півонія буде вдячна за регулярний (2 рази на тиждень) ранковий полив. Але витримає 2-3 тижні і без нього, якщо до цього отримувала належну кількість води.

В кінці жовтня обрізаємо кущ повністю (залишаємо 3 см, щоб не загубити його) і останні рази добряче поливаємо водою.

Запашної Вам півонії та рясного цвітіння!