Nick Shaylor (корінь 3-5 бруньок)
Nick Shaylor (корінь 3-5 бруньок)
450.00 грн.
Поділитись:
  • facebook
  • telegram
  • viber
Опис

У далекому 1931 році двоє розумників на прізвище Шейлор та Еллісон зібралися, щоб вивести новий сорт півонії. Експеримент вдався, квітка вийшла пречудовою. Хоча й досі лишається загадкою, чому її назвали тільки на честь одного з селекціонерів — «Нік Шейлор».

Це пізній сорт-хамелеон, який просто під час цвітіння змінює колір з пастельно-рожевого до майже чистого білого. «Нік Шейлор» навіть після зрізу тішитиме вас своєю красою понад тиждень. Цей сорт майже не пахне, але сповна компенсує відсутність аромату чималеньким розміром та густотою квіток.

Розмір коріння: 3-5 бруньок

--

Ціна: 450 грн

--

Доставка: замовлення буде відправлене Новою Поштою за рахунок отримувача до кінця жовтня 2023.

--

Інструкція з посадки та догляду:

Викопайте яму такого розміру, щоб бруньки були на глибині 3-5 см під землею. Посадивши, рясно полийте півонію водою і не вкривайте додатково на зиму.

Обираючи місце посадки, уникайте близькості до споруд та парканів. Ділянка має бути сонячна і така, де півонії, як багаторічній рослині, ніщо не буде заважати найближчі пару десятків років.

Коли навесні побачите перші пагони, можете починати оброблювати будь-якими мідними препаратами. Превентивно обробити кущ від грибкових захворювань краще, ніж боротися із наслідками. Ми радимо обробити 5 разів на сезон. Можна використовувати Ридоміл Голд, Квадріс, Магнукур Енерджі, Світч, Скор та інші.

Також, якщо це цвітіння першого року, обриваєм бутони (щоб повернути силу в корінь). Ми робимо так само. Це нормально і дієво.

Як і всі живі рослини, півонія буде вдячна за регулярний (2 рази на тиждень) ранковий полив. Але витримає 2-3 тижні і без нього, якщо до цього отримувала належну кількість води.

В кінці жовтня обрізаємо кущ повністю (залишаємо 3 см, щоб не загубити його) і останні рази добряче поливаємо водою.

Запашної Вам півонії та рясного цвітіння!