Red Charm (корінь 2-3 бруньки)
Red Charm (корінь 2-3 бруньки)
488.00 грн.
Поділитись:
  • facebook
  • telegram
  • viber
Опис

Гібридна махрова півонія ідеальної кулеподібної форми й такого ж ідеального відтіку червоного кольору. Ред Шарм – це класика, як вона є. Один з ранніх сортів, що може стояти у вазі до тижня. Короткі та сильні стебла допомагають Ред Шарм чудово виглядати у букетах. «Батько» цього сорту — американець Гласскок, відомий також своїм іншим неймовірним сортом Olе Faithful.
--

Розмір коріння: 2-3 бруньки

--

Ціна: 488 грн

--

Доставка: замовлення буде відправлене Новою Поштою за рахунок отримувача в середині жовтня, до 20.10.2022.

--

Інструкція з посадки та догляду:

Викопайте яму такого розміру, щоб бруньки були на глибині 3-5 см під землею. Посадивши, рясно полийте півонію водою і не вкривайте додатково на зиму.

Обираючи місце посадки, уникайте близькості до споруд та парканів. Ділянка має бути сонячна і така, де півонії, як багаторічній рослині, ніщо не буде заважати найближчі пару десятків років.

Коли навесні побачите перші пагони, можете починати оброблювати будь-якими мідними препаратами. Превентивно обробити кущ від грибкових захворювань краще, ніж боротися із наслідками. Ми радимо обробити 5 разів на сезон. Можна використовувати Ридоміл Голд, Квадріс, Магнукур Енерджі, Світч, Скор та інші.

Також, якщо це цвітіння першого року, обриваєм бутони (щоб повернути силу в корінь). Ми робимо так само. Це нормально і дієво.

Як і всі живі рослини, півонія буде вдячна за регулярний (2 рази на тиждень) ранковий полив. Але витримає 2-3 тижні і без нього, якщо до цього отримувала належну кількість води.

В кінці жовтня обрізаємо кущ повністю (залишаємо 3 см, щоб не загубити його) і останні рази добряче поливаємо водою.

Запашної Вам півонії та рясного цвітіння!