Mothers Choice (корінь 3-5 бруньок)
Mothers Choice (корінь 3-5 бруньок)
600.00 грн.
Поділитись:
  • facebook
  • telegram
  • viber
Опис

Цю півонію назвали «Матусин вибір» не просто так, а щоб зекономити час й прикметники на поясненнях, яким захопливо красивим є цей сорт. Він ідеальний у всьому: від хрусткого, прозоро-білого кольору, який у процесі цвітіння набуває легких золотистих відтінків шампанського, до міцного й не надто довгого стебла до 50 сантиметрів. Бутони квітки схожі на троянди, а в час повного розквіту її розмір сягає 20 сантиметрів у діаметрі.

«Матусин вибір» обожнює сонце й увагу. Ваш час разом буде насиченим, тому що як і будь-який ідеал, ця півонія має не найпростіший характер: схильність до захворювань (наприклад, сірої гнилі), а також може закапризувати й не потішити вас квітами, якщо ви зріжете їх зарано. Утім належний догляд забезпечить вам розкішні й запашні букети кожної середини літа, адже це один з найпізніших сортів.

 

Розмір коріння: 3-5 бруньок

--

Ціна: 750 600 грн 
Знижка діє до 31.07.2022 включно.

--

Доставка: замовлення буде відправлене Новою Поштою за рахунок отримувача в середині жовтня, до 20.10.2022.

--

Інструкція з посадки та догляду:

Викопайте яму такого розміру, щоб бруньки були на глибині 3-5 см під землею. Посадивши, рясно полийте півонію водою і не вкривайте додатково на зиму.

Обираючи місце посадки, уникайте близькості до споруд та парканів. Ділянка має бути сонячна і така, де півонії, як багаторічній рослині, ніщо не буде заважати найближчі пару десятків років.

Коли навесні побачите перші пагони, можете починати оброблювати будь-якими мідними препаратами. Превентивно обробити кущ від грибкових захворювань краще, ніж боротися із наслідками. Ми радимо обробити 5 разів на сезон. Можна використовувати Ридоміл Голд, Квадріс, Магнукур Енерджі, Світч, Скор та інші. 

Також, якщо це цвітіння першого року, обриваєм бутони (щоб повернути силу в корінь). Ми робимо так само. Це нормально і дієво.

Як і всі живі рослини, півонія буде вдячна за регулярний (2 рази на тиждень) ранковий полив. Але витримає 2-3 тижні і без нього, якщо до цього отримувала належну кількість води.

В кінці жовтня обрізаємо кущ повністю (залишаємо 3 см, щоб не загубити його) і останні рази добряче поливаємо водою.

Запашної Вам півонії та рясного цвітіння!