Coral Charm для відвантаження горщиком
Coral Charm для відвантаження горщиком
500.00 грн.
Поділитись:
  • facebook
  • telegram
  • viber
Опис

Це - півонія в горщику, не голе коріння. Ми відправляєм її поштою, а так як пагони ще тільки но з'являються, тому під час транспортування вони не зламаються. Зберігайте її в горщику на вулиці або в в умовах, наближених до вуличних. Висаджувати в грунт можна навесні, як тільки він стане м'який і теплий. Або залишайте рости в горщику при бажанні.

Опис: Один селекціонер, Артур Сандерс, створив на початку 20-го сторіччя кілька гібридних півоній з квітами рожево-помаранчевого, лососевого та коралового відтінків. А трохи пізніше, у 60-х роках минулого сторіччя, інший селекціонер, Семюель Уіссінг, довів цю «коралову» серію до досконалості та серед іншого вивів сорт Корал Чарм, що змінює колір від темно-лососевого до насиченого коралово-персикового. А відцвітаючи, він набуває мандариново-жовтого кольору.

Корал Чарм має чашевидну форму квітки діаметром від 17 до 20 сантиметрів, з яскраво-жовтими тичинками. Непримхливий сорт, який не боїться засух, морозів та комах, а ще — мало хворіє. Радувати вас квітами цей чарівний корал збирається з середини травня до середини червня.
--

Розмір коріння: 3-5 бруньок

--

Ціна: 500 грн

--

Доставка: замовлення буде відправлене Новою Поштою за рахунок отримувача протягом тижня з моменту оформлення замовлння :)

--

Інструкція з посадки та догляду (якщо плануєте висаджувати в грунт):

Викопайте яму такого розміру, щоб бруньки були на глибині 3-5 см під землею. Посадивши, рясно полийте півонію водою і не вкривайте додатково на зиму.
Обираючи місце посадки, уникайте близькості до споруд та парканів. Ділянка має бути сонячна і така, де півонії, як багаторічній рослині, ніщо не буде заважати найближчі пару десятків років.
Коли навесні побачите перші пагони, можете починати оброблювати будь-якими мідними препаратами. Превентивно обробити кущ від грибкових захворювань краще, ніж боротися із наслідками. Ми радимо обробити 5 разів на сезон. Можна використовувати Ридоміл Голд, Квадріс, Магнукур Енерджі, Світч, Скор чи інші.
Також, якщо це цвітіння першого року, обриваєм бутони (щоб повернути силу в корінь). Ми робимо так само. Це нормально і дієво.
Як і всі живі рослини, півонія буде вдячна за регулярний (2 рази на тиждень) ранковий полив. Але витримає 2-3 тижні і без нього, якщо до цього отримувала належну кількість води.
В кінці жовтня обрізаємо кущ повністю (залишаємо 3 см, щоб не загубити його) і останні рази добряче поливаємо водою.
Запашної Вам півонії та рясного цвітіння!